Serce

Polonia i Polacy za granicą 2022

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Wartość dofinansowania: 59 900,00 zł
Całkowita wartość zadania: 84 322.50 zł

W ramach projektowanego zadania prowadzimy stacjonarne spotkania o tematyce rodzinno-patriotycznej  dla środowisk polonijnych we Francji, Niemczech, Belgii, Szkocji, Irlandii i Islandii. Wykładom i warsztatom będą towarzyszyły prezentacje dwóch wystaw: „Stefan Kardynał Wyszyński Ojciec i Pasterz oraz „La Pologne rend hommage à la Nation Française”. Druga z wystaw powstała z okazji 40 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Jest promocją pamięci o pomocy świadczonej rodzinom polskim przez Polonię francuską w czasach stanu wojennego.

Spotkania będą przeznaczone głównie dla liderów społeczności lokalnych. Ich celem jest wzbogacenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji osób zaangażowanych w działalność społeczną, kulturalną, edukacyjną i poradnianą na rzecz lokalnych społeczności polonijnych.

Wspomóż naszą działalność

Wystarczy niewielka kwota, żebyśmy dalej mogli pomagać potrzebującym. Jeżeli chcesz wspomóc naszą Fundację darowizną możesz skorzystać z opcji szybkiego przelewu lub wysłać zwykły przelew ze swojego banku. Dane do przelewu znajdą Państwo na podstronie wspomóż nas.

Przekaz pocztowy
© 2022 Fundacja Czyste Serca. Zaprojektowało Raspberry.